Zloženie a charakteristika chuti:  

Výberová zmes 100% BIO arabiky z  Peru a Etiópie a Indie.

Nie preto, že sa ideme z BIA zblázniť, ale preto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zŕn garantujú kontrolované vysoké štandardy čistoty a kvality.

Aróma a intenzita Peru prechádza do bohatého kvetnatého tela Etiópie.

Komplexnosť je umocnená korenistou Indiou a celý pôžitok je zakončený jemnou horkou čokoládou, vďaka nášmu tajomstvu praženia.

Táto zmes tak spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

Kúpiť

 

Výhodné balenia pre každého:

 

250g balenie
Preferované balenie u zákazníkoch.

Kúpiť

 

1 kg balenie
Ušetríte 5,70 €. Obľúbené balenie u zákazníkov, ktorí odskúšali účinky a chuť tejto kávy.

Kúpiť

 

250g Triple back
Obsahuje 3 x balenie kávy po 250g. Ušetríte tak 2,80 €.

Kúpiť

 

1kg Triple back
Obsahuje 3 x balenie kávy po 1000g. Ušetríte tak 8,80 €.

Kúpiť

 

Názory na kávu Organic Espresso BIO KÁVA  od kávičkárov

Vynikajúca káva jedna z najlepších aké som kedy pil, veľmi silná s úžasnou chuťou a arómou (nie tie takmer bez chuti a arómy čo predávajú v obchodoch). Taktiež su zabalené v obale, ktorý neprepúšťa arómu a káva si ju plne drží aj po 3 mesiacoch od kúpy. Môžem len odporučiť.
Organic Expresso – Top kvalita za rozumnú cenu.
Michael Volovár

Asi mesiac som nemala powercoffee a vyskúšala som iné organické kávy. a potom som mala moznosť ráno popri chystaní detí do školy a škôlky znovu ovoňať a ochutnať powercoffee. a to teda bol rozdiel. asi to bude suma faktorov, ktoré jej chuť robia jemnou a nezaťažujú žalúdok a mám pocit, že každej jednej mojej bunke táto káva robí dobre. jej vôňa je ľahšia, oveľa príjemnejšia. a ráno a poobedie sa znovu stalo rituálom a meditáciou zároveň. A to hovorím, opakujem, po pití iných organických, nemletých káv, ktoré napriek deklarovanej kvalite majú stále ťažkú vôňu, ťažkú chuť a zostávajú „ležať“ na žalúdku.
Takže ďakujem a prosím, len tak ďalej v tejto kvalite.
Natália

Naozaj ten kto ju vyberal a pražil odviedol skvelú prácu. Pijem ju už niekoľko mesiacov a je to jedna z mála káv, ktorej chuť mi po čase nepripadá kyslá. Je vyvážená a zvláštne jemná, čo mne vyhovuje. A obstála aj test „na lačno“ ktorý mnohé aj značkové a kvalitné kávy nezvládli a môj žalúdok protestoval. 
Tomáš