KÁVA VÝNIMOČNEJ CHUTI PRE VŠETKÝCH LABUŽNÍKOV

Tajomstvo tejto kávy:

Neexistuje jedna, najlepšia káva. Vždy záleží na vašom subjektívnom vnímaní chutí. Preto sme sa v POWER COFFEE rozhodli ponúknuť vám radu POWER SPECIALTY GRADE – gurmánsku kávu, ktorú sezónne obmieňame. Vždy sa jedná o prémiové kávy z malých plantáží s BIO certifikátmi, poväčšine s obmedzenou produkciou.
Neváhajte a vychutnajte si prémiovú chuť SPECIALTY ECUADOR, kým je v ponuke.

Pre maximálny efekt a pôžitok sú všetky naše kávy ponúkané vo forme čerstvo pražených zŕn. Preto odporúčame investovať do mlynčeka a pomlieť si kávu tesne pred prípravou. Len tak využijete na 100% jej potenciál.

Kúpiť

 

Komu kávičku odporúčame

  • dobrodruhom a fajnšmekrom, ktorí hľadajú výnimočnú chuť a zážitok
  • milovníkom pravej, čistej kávy. Odporúčame piť bez mlieka, prípadne v kombinácii s maslom a kokosovým tukom v rámci Power Coffee receptúry
  • vyznávačom alternatívnej prípravy kávy, najmä Aeropress, Hario, či Chemex

 

Kúpiť

 

Názory na kávu SPECIALTY ECUADOR BIO KÁVA od kávičkárov

Mám rád rôzne druhy kávy, ale keď som zbadal že je opäť možné si túto kávu objednať neváhal som. Každý ma iné chute ,ale z môjho pohľadu je to najlepšia káva akú poznám (nerátam rôzne, bežne nedostupné, špeciálne ,drahé kávy). Pripravujem si ju cez aeropress. Prípadne krásne ladí aj s kokosovým tukom.
d.zachar789

Ecuador je špeciálna káva na špeciálnu chvíľku s rodinou alebo dobrými kolegami. Jemná oconá chuť spríjemný čokoládová dochuť :))) Pripravila som si ju aj cez aeropress, pila aj ako espresso a v obidvoch prípadoch mi neskutočne chutila.
DOT.T.